Sostinė 

Labai gera vieta greitam sočiam pusryčiui išsinešti. Idėjos savininkas išskirtinis žmogus ir jo pasirinktas marketingo kelias - nori nenori užkabina. Bet žinokit, užkabina ir bandelės ! Jų norisi vėl ir vėl.

Pasirodo visai nebūtina keliauti į Petrą ragauti falafelių, humuso ir koftų, nes visus šiuos gardumynus galima rasti Vilniuje. Pasileisti į skonių pusryčius savaitgalį būtina! O šią vietą labai rekomenduoju !

Sostinėje apstu skanių pusryčių vietų. Kiekviena skiriasi savo interjeru, aptarnavimu, stiliumi, idėjomis. Labai norisi, kad skirtųsi ir maistu. Žinoma, labai jau čia naujo dviračio neišrasi - skrebučius, blynus, kiaušinius mėgsta visi. Gal tieisog norisi, lad visos kavinės turėtų savo cinkelį. Elska coffee cinkelis - interjeras, personalo...

Kol dar jaučiu tą nuostabų chakapurio skonį, parašysiu trumpai apie gruziniškus pusryčius, kuriuos ragavome savaitgalį. O dar vaikystę primenantys limonadai...Jei nesi čia buvęs - labai rekomenduoju, liksi sužavėtas.

Čia galėčiau baigti aprašymą ir tik palinkėti čia ateiti, antrą kartą, o dar kitą atsivesti ir mamą. Ir nesistebėkit, kad pusryčiams. Juk Italijoje, pavyzdžiui, pusryčiams tie nusotabūs žmonės valgo saldžią bandelę ir espresso. O ir mes dažnai pusryčiams pasirenkame šiuos gardumynus.

Į šią vietą labai seniai norėjau nueiti papusryčiauti. Akį traukė socialinėse medijose paskelbtos maisto ir restorano nuotraukos. Tai žinokit - tos nuotraukos tiesa. Jauku, gražu, estetiška ir skanu. O dabar trumpai:

Lankėmės čia prieš savaitę, visiškai netikėtai atradę naują pusryčių vietą Vilniuje. Bet vieta tai ne nauja sakysit. Tačiau Vingio istorijos visai neseniai atgaivino pusryčių "skiltį" ir kviečia į savo jaukius namus, ne tik kokteiliams, kavai, pietums, bet ir mūsų meilei pusryčiams ! Kaip mums sekėsi, trumpai:

Tai buvo pirmasis mūsų apsilankymas ne tik labai gražioje, bet ir pilnoje skanaus maisto vietoje - Paupio turguje. Keliavome į čia su tikslu papusryčiauti, be išankstinio pasidomėjimo ką ten rasime. Tad mūsų pirmasis "blynas" ir tikrai neprisvilęs buvo - "Burna House". Papasakosime kaip mum sekėsi, bet užbėgant įvykiams už akių, prasitarsime, kad...

Vienas elegantiškiauskių restoranų sostinėje. Puikiose strategiškai vietose. Su nuostabiu ( o šiandien tai vertybė) personalu. Skaniu maistu ir gėrimais. Lankėmės čia ne pirmą kartą, rinkomės ir vakarieniauti ir pietauti šiame restorane, ir dar neteko nusivilti. Todėl trumpai papasakosime kaip mums sekėsi pusryčiauti ir jau užbėgant įvykiams už...

Labai jauki ir išskirtinė vieta Vilniuje. Nauja, dar nepažinta daugeliui, bet nemeluodami galim pasakyti, kad labai gera ir Jums būtinai rekomenduojame čia užsukti! Skanu, pateikta subtiliai, o interjeras užburiantis. Norisi čia ateiti dar ir dar.

Skanūs vėlyvieji pusryčiai niekada neišeis iš mados. Lieka tik svarbiausias darbelis - rasti gerą vietą dienos pradžiai. O mes padėsime išsirinkti, nes lankomės sostinės ir visos Lietuvos pusryčius siūlančiuose restoranuose ir Jums papasakojame, kaip ten sekėsi.

Man rodos jau aišku kas mus visus ištiko. Ogi VASARA po karantino. Po tų baisių suvaržymų ir negalėjimo ne tik matyti savo draugų ir artimųjų, bet ir nesilankyti restoranuose, visi metė šalin telefonus, socialinius tinklus, išvažiavo prie jūros semtis vitaminų ir tiesiog pailsėti.