Sostinė 

Greičiausiai, tai buvo paskutinieji pusryčiai kavinėje. Kol kas. Nes matant didėjančius sergamumo skaičius, baugu lankytis viešose vietose, o ir nors, suprasdama verslus ir sunkius laikus jiems, vistiek skatinu nevaikščioti be reikalo į viešas vietas. Geriau jau skaitykite mūsų RECEPTŲ skiltį ir skaniai pusryčiaukite namuose.

Žinot, kaip ten sako, nuo žioplumo nėr vaistų. Laukiau šeštadienio ryto, nes planavome rasti naują vietą pusryčiams. Na ir radome, tiesa tuo pačiu adresu pažymėtos vietos yra dvi, tad buvome pasimetę ir turėjome teirautis, kodėl neradome vietos kitu pavadinimu. Gavome atsakymą, kad šios vietos čia nėra jau metai. Tad likome patys kalti, kad...

Mes su Gabriele dažniausiai pakviečiame viena kitą į susitikimus vėlyviems pusryčiams ir visuomet ieškome perliukų. Juk dienos pradžia geriausia stipriems pokalbiams, planų stygavimui ir žinoma, skaniam maistui. Šį kartą Gabrielė sukurstė važiuoti į šią vietą. Aš Jums sakau, privalote čia ateiti. Susitikusios taip užsišnekėjome, kad net nemačiau...

Na ką gi, OK, BUT FIRST BREAKFAST toliau keliauja po sostinę ir Lietuvą ieškant skanių pusryčių vietų, kurias nori laikyti PUSRYČIAUK ČIA skyrelyje, kad bet kada užsinorėjus pusryčių ne savo namuose - rastumei patikrintus pasiūlymus.

Sep 15

Sugamour

Klasika ar ne? Apsilankius čia, niekada nenusivilsi nei aptarnavimu, nei jaukia ir gaivia atmosfera. Švara ir estetiškumu. Manau tai puikiai vilniečiams žinoma vieta, tiesa, ji yra įsikūrusi ir Kaune. Ok, But First Breakfast lankėsi ir ten. Skanus maistas, stulbinantis interjeras, o Vilniuje ir kas kart žavintis eksterjeras.

Manau šios vietos pristatinėti tikrai nereikia, o ar jau esi čia buvęs, galiu lažintis, kad tikrai taip. O jei taip nutiko, kad neragavai pusryčiams "Vaflių namų" vaflių - būtinai nueik. Čia rasi ne tik saldžių, bet ir turbo skanių sūrių vaflių, o jie - pusryčių perliukas.

Dar viena šauni vieta vėlyviems pusryčiams sostinėje. Tiesa, jų teks palaukti iki savaitgalio. Bet patikėkit, VERTA!🥪

Aušros vartų g. 7, Vilnius.Vieta į kurią reiks nueiti antrą kartą, nes pirmojo, prisipažinsiu, nesupratau.

Vieta nukelianti į Prancūziją. Trūksta tik šalia grojančio senelio su armonika ir čia galėtum praleisti visą laiką iki vakarienės .

Aug 25

Pinavija

(Taip pat yra Vilniaus g. 21 ir Saltoniškių g. 9 Vilnius).

PAGALIAU MUMS PAVYKO! Čia apsilankyti, rasti vietą ir tobulai papusryčiauti!

Aug 23

DLYPSN

J.Jasinskio g. 14a-101. Vilnius.