Chinkalnia

05/31/2022

Kol dar jaučiu tą nuostabų chakapurio skonį, parašysiu trumpai apie gruziniškus pusryčius, kuriuos ragavome savaitgalį. O dar vaikystę primenantys limonadai...Jei nesi čia buvęs - labai rekomenduoju, liksi sužavėtas. 


🍯 Maistas. Gruziniškas restorano meniu galima rasti karštų užkandžių, saldžių patiekalų, pirmų patiekalų, gėrimų, desertų ir net griliaus patiekalų. Bet mes atėjome paragauti gruziniškų pusryčių karaliaus - chačapuri. Tai laivelio formos gaminys iš miltų, įdarytas sūriu ir užpiltas pusiau iškeptu kiaušiniu su sviestu. Noriu pasakyti, tai yra vienas geriausių mano valgytų pusryčių. Pats laivelis priminė beprotiškai fantastišką šviežią bandelę, kuri tiesiog tirpo burnoje, sūris, turi tokio puikaus dūmo kvapo, o pusiau iškeptas kiaušinis vainikavo viską. Pasikartosiu - tobula. Tiesa laivelio ateikite nieko nevalgęs - jis tikrai sotus. Šalia užsisakėme paragauti gruziniško pasididžiavimo  - chinkalių. Ragavome su maltos mėsos įdaru, su maltos mėsos ir žalumynų, bei sūrio įdaru. Tobula - jie taip pat tinka tiek sotiems pusryčiams, tiek pietums ar vakarienei. Ant stalo netgi rasite "nurodymus", kaip juos valgyti. Šalia mūsų sočiųjų pusryčių pasirinkome gruzinišką limonadą ( kriaušių ir vynuogių), kuris labai priminė vaikystėje gertus limonadus. Tiesa jie labai saldūs - bet labai labai saldūs. 

💵 Kainos. Tiek meniu, teik kainos - viešai prieinamos socialiniuose tinkluose. Visi mūsų pusryčiai kainavo 24,3 eu. Išėjome sotūs ir laimingi. Vienas chinkalis kainuoja 1,2 eu, gruziniškas limonadas - 3,2 eu, o shalapuris - 7,15 eu. Manau kainos labai gražiai atspindi skonio, sotumo ir kainos santykį. 

🏛️ Interjeras. Paprastas, neįpareigojantis, bet tuo pačiu jaukus. Tiesa, čia visuomet pilna žmonių, savaitgaliais staliukai rezervuojami, tad rekomenduočiau tai padaryti prieš važiuojant. Vienintelis minusas - atvira virtuvė, tad visas restoranas skendi kvapuose, bet neįkyriuose. 

🌏 Vieta. Mes lankėmės Ogmios miestelyje - Verkių g. 29B. Prie pat didelės stovėjimo aišktelės, tad dėl automobilio nereikės sukti galvos. Vieta patogi ir tikrai lengvai randama.

🐠 Aptarnavimas. Lankiausi čia jau antrą kartą ir aptarnavimas labai puikus, padavėjai noriai papasakoja apie patiekalus, rekomenduoja. Šiandieninėj aptarnavimo sferos situacijoje - tai labai didelis pliusas, dėl kurio norisi grįžti.Labai labai rekomenduoju čia apsilankyti, nes ragausite išskirtinių patiekalų, kurie dar nespėjo atsibosti. O skonis, prižadu, nustebins taip, kad kitą kartą atsivesite čia ir draugus.