APIELABAS,

Tu atėjai ! Tai nereali žinia man. Labai noriu, kad čia užsuktum kuo dažniau. Ieškant naujų minčių, kai pabos duona su sūriu, kai šaldytuvas lūš nuo močiutės naminių kiaušinių ar kai sesei norėsi pademonstruoti kaip kepi blynus. Kai nežinosi pabudus, ar nori sūriai, ar saldžiai, arba norėsi šeštadienio rytą pažaisti kulinarinį šou. O gal Tu, kaip ir aš, pakvaišai dėl indų, stalo įrankių ir spalvotų staltiesių? Puiku ! Mes sutarsime !

SUSIPAŽINKIME

Žinai, esu tas žmogus, kuris dažniau ne mamą, o save nustebina. O viskas slypi šaknyse. Augau trijų moterų būryje. Mama ir sesė - mano muškietininkės, kurios įskiepijo tvirtumą ir troškimą. Manau labiausiai įsisavinau troškimo jausmą - nebūti standartiniu vienetu minioje. Gal tai pasireikšdavo kūrybiškais pabėgimais iš fortepijono pamokų, slaptu įstojimu į Dailės mokyklą, paaukotomis vasaromis braškių laukuose dėl magistro. Keliais išėjimais iš darbo, spontaniškomis kelionėmis, tais kiškio kopūstais galvoje, kuriuos puoselėju ir saugau. Ta aistra gyvenimui ir jo medui. Taip tai aš. Kamilė.

APIE MANE

Trumpai drūtai. Esu baigusi viešosios komunikacijos bakalaurą ir strateginio organizacijų valdymo magistrą VDU. Ilgiausia darbo patirtis - vadybinė, UAB "Delano" (Caif Cafe kavinių tinklo, Vilniaus regiono vadovė), VMG (projektų vadovės asistentė), "Burokėlis ir krapas" (Jurgis ir Drakonas restorano vadovė). Šalia šių darbų nuo 2017 metų vystau asmeninį "OK, BUT FIRST BREAKFAST" projektą. Ieškau naujų kūrybiškų sprendimų pusryčių lėkštėje, mėgstu estetiką subalansuotą su šėlsmu. Dievinu miško kvapą po lietaus, romantizuoju rudenį, liūdžiu, kai ilgai netapau, norėčiau lankyti juoko kursus, ..., oi, kol kas gana. Daugiau mane pažinsite vėliau !

DRAUGAUSIME?

KODĖL "OK, BUT FIRST BREAKFAST"?

Esu dzūkaitė. Gimiau ir augau Alytuje, tačiau dabar į jį grįžtu iš sostinės. Dažną savaitgalį leidžiame kartu su šeima, bet žinai, tai čia pas močiutę nori, tai čia pas Roko mamą nuvažiuok, čia jau draugę seniai matei ir taip labai dažnai nutinka, jog pusryčiai yra vienintelis momentas dienoje, kai visa šeima būna kartu prieš visus grandiozinius planus. Taip ir gimė "OK, BUT FIRST BREAKFAST" idėja ir pavadinimas. Kol galiausiai pavirto į šeimos tradiciją, suburiančią mus rytais. Tuomet prasidėjo keramikoks kelionė, kuri atvedė į naują aistrą ir veiklą - rankų darbo indus, kuriuos su didele meile ir užkalbėjimais, kuriu Tau. Oi...dar studija. Čia sudėta mano siela ir širdis. Seniai svajojau sukurti erdvę, kurioje gyvens šurmulys ir jaukumas. Apsilankyk ! Aš lauksiu !

Įgyvendinti projektai

Kalėdinis DEKŪ idėjų katalogas '17.


Pagulbio sodybos Kalėdos.

Nuotraukos Two Sides Photography ir Foto Plunksna.


UAB "DELANO", Can Can picerijų tinklo pusryčių meniu.


Bendradarbiavimas su prekės ženklu "DANVITA".


SUNDAY BRUNCH Vol.1 ir Vol.2 bendradarbiaujant su "Freedom Terrace" ir "Can Can pizza".


Bendradarbiavimas su prekės ženklu Smetoniška Gira.

O ar buvai skiltyje receptai? Čia pilna pusryčių idėjų Tavo rytui!