Lietuva 

Viena geriausių mano lankytų vietų Kaune. Tiesa, čia geriausi linkėjimai skrieja už maistą, pateikimą, estetišką ir labai gražų interjerą. Tik čia eikite, kai niekur neskubate, nes teks ilgai laukti maisto. Tuoj papasakosiu kodėl.

Jul 23

HOLAS

Savaitgaliui atbėgant papasakosiu apie tobulą vietą pusryčiams Kaune! Ir tikrai rekomenduosiu čia atsivesti ne tik draugus, bet ir mamą!

Turiu Jums atskleisti viešą paslaptį. Merkinė - yra nuostabaus grožio ir skonių kraštas. Pastarieji pora metų šiam miesteliui tapo stulbinantys. Nauji maisto projektai pritraukiantys tiek turistų, jog net vieciniams nėra kur automobilio pastatyti, tapo traukos objektu. Nesumeluosiu sakydamas, kad sėkmės receptas paprastas - skanus maistas ir...

Jun 09

Šilelis

Pagaliau po tiek laiko. Po tiek pusryčių namuose - legalu ir galima pusryčiauti restoranuose. Mes taip to pasiilgome. O pirmasis "pokarantininis" pusrytis buvo Palangoje. Ir žinokit, buvo labai gerai!

Oct 01

HOP DOC

Pusryčiai alaus bare Kaune ? Kodėl gi ne. Ėjome čia panaršę internete, kur pusryčiauti Kaune ir nei nesigilinome kur keliaujame. Norėjome praleisti gražų sekmadio rytą skaniai pusryčiaujant. Ir viskas buvo puikiai.

Mačiau šią jaukią vietą kelis kartus, bet niekad nebuvau nusprendusi užeiti. Ir pati kalta, nes kai pradėjau ieškoti rekomendacijų pusryčiams, ji buvo pirmoji. Tai kadangi rekomendacijos TIKRAI praverčia, rekomenduoju ir Jums.

Aug 19

A-petit

Man rodos šią vasarą visa Lietuva vaikščios Lietuvos pajūriu. Ir jei esi ar būsi Palangoje - nueik į A-petit