HOLAS

07/23/2021

Savaitgaliui atbėgant papasakosiu apie tobulą vietą pusryčiams Kaune! Ir tikrai rekomenduosiu čia atsivesti ne tik draugus, bet ir mamą! 


🌍Vieta. Puiki! Visi žinote Kauno širdį - Laisvės alėją, tad patogesnės vietos nerasi. Adresas - Laisvės al. 84 b, tik nepasiklyskite - reiks įeiti į bromą.

🍯Maistas. Žinot, kai pamatai gražią maisto nuotrauką instagrame ir ne tik užsimanai paragauti, bet ir svarstai kaip jie taip padaro? Tai man taip nuolatos, kai pamatau putlius, storus prancūziškus skrebučius. O čia jie būtent tokie! Tikrai nenutuokiu kaip jie juos gamina - bet jie tobuli! Tiesa, pusryčių meniu labai mažas, bet visi patiekalai - nuostabūs! Galima rinktis tarp prancūziškų skrebučių su chorizo/ skrudinta šonine/ keptų bortabello grybų arba amerikietiškų saldžių blynų, dar yra šakšuka. Skrebučiai purūs, stori, pateikti su pomidorų salsa, salotomis, išlydytu sūriu, chirizu. O blyneliai - taip skaniai pateikti su vaisiais ir uogomis, kad net gaila valgyti. 

💵Kainos. Visos meniu kainos yra atviros prieti restorano Facebook profilyje. Mūsų tobuli prancūziški skrebučiai kainavo 9€, tačiau išėjome sočios ir labai laimingos! Be to - porcija didelė, tad kainos ir lėkštės turinio dydžio santykis labai geras. 

🏛️Interjeras. Nustebsite! Čia yra tobula terasa šiltnamio tipo, su daug žalumos, užuovėja ne tik nuo lietaus, bet ir nuo alinančios saulės. Labai jauku ir gera būti. Restorano vidus erdvus ir elegantiškas. 

🐠Personalas. Linkėjimai, nes čia jis puikus! Maloni padavėja skyrusi daug dėmesio ir laiko, o kadangi maistas buvo toks skanus, esu įsitikinusi, jog čia dirba ir puikūs šefai. 


Labai rekomenduoju čia apsilankyti, nes širdį pavergs ne tik atmosfera, personalas, bet ir tikrai skanus maistas! Atsivesk čia draugus ir šeimą!