Privatumo politika

Bendra informacija

1. Tinklaraštis "Ok,but first breakfast" (toliau - Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau - Privatumo politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos interneto svetainės lankytojui norint pasiekti teikiamą turinį, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

2. Duomenų valdytojo kontaktiniai duomenys: kamile@okbutfirstbreakfast.lt

3. Duomenų valdytojasgerbia Jūsų privatumą, todėl užtikrina Jūsų asmeninės informacijos, pateiktos tinklapyje www.okbutfirstbreakfast.lt, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas.

4. Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši Privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

5. Politika remiasi ir galioja kartu su aukščiau minėtais aktais bei Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR) - (EU) 2016/679.

Slapukai ir jų naudojimo tvarka

1. Duomenų valdytojo tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai yra įrašomi Jūsų kompiuteryje ar kitame naudojamame įrenginyje tam, kad Duomenų valdytojas galėtų užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, atpažintų Jus kaip ankstesnį tinklapio lankytoją bei galėtų vesti tinklapio lankomumo statistiką.

2. Naršydami Duomenų valdytojo tinklapyje Jūs sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje ar kitame naudojamame įrenginyje.

3. Peržiūrėti ar atšaukti duotą sutikimą galite pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus.

Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Duomenų valdytojas turi teisę perduoti asmeninę informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Papildomos saugumo priemonės

Duomenų valdytojo tinklapyje įdiegtas SSL sertifikatas, todėl ryšys tarp Jūsų naršyklės ir sistemos serverio yra šifruotas.

Intelektinė nuosavybė

1. Visos intelektinės nuosavybės teisės internetinėje svetainėje ir turinyje (įskaitant nuotraukas), pateiktos naudotojui, lieka "Ok, but first breakfast" ar jo saviininko nuosavybe ir yra apsaugota autorinių teisių visame pasaulyje.

2. Naudotojas gali kaupti, spausdinti ar pateikti turinį tik savo asmeniniam naudokimui, Naudotojas neturi teisių jokia forma piblikuoti, manipuliuoti, platinti ar kitaip redaguoti turinio ar pateiktos medžiagos komerciniams ar su asmeniniu naudojimu nesusijusiems tikslams.

Asmens duomenų rinkimas ir saugojimas

1. "Ok,but first breakfast" gali rinkti, kaupti ir naudoti Naudotojo asmeninę informaciją apibrėžtiems tikslams.

2. "Ok,but first breakfast" rinkimas įtraukia asmeninę informaciją išvardintą žemiau, tačiau tuo gali neapsiriboti: vardas, el.paštas, miestas ir įrenginio, iš kurio prisijungta IP adresas.

Asmens duomenų saugojimo tikslai

1. Komentarų piblikavimui bei atsakymui į juos.

2. Tinklaraščio kokybės pagerinimui

Baigiamosios nuostatos

1. Tolimesnis naudojimasis Duomenų valdytojo tinklapiu reiškia sutikimą su šia Privatumo politika.

2. Duomenų valdytojas turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo politiką ir apie tai paskelbti tinklapyje.

3. Kilus ginčams ir nepavykstant jų išspręsti tarpusavio sutarimu, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.