HOP DOC

10/01/2020

Pusryčiai alaus bare Kaune ? Kodėl gi ne. Ėjome čia panaršę internete, kur pusryčiauti Kaune ir nei nesigilinome kur keliaujame. Norėjome praleisti gražų sekmadio rytą skaniai pusryčiaujant. Ir viskas buvo puikiai.

Tiesa, čia tikrai esmė ir vaibas yra apie alų, gerą skanų maistą šalia jo, bet plojimai ir pusryčių meniu.


🌍Vieta. Alaus baras įsikūręs Kauno širdyje, gražiajame senamiestyje, Daukšos g. 23. Studijuodama gyvenau Kaune, tad grižti į šį miestą ir vaikščioti po senamiestį yra nerealu. Labai lengvai randama ( net ir man, seniai važinėjusiai po senamiestį), visai netoli Kauno pilies, kur didelis parkingas ir dėl automobilio parkingo nereiktų sukti galvos.

🍯Meniu. Vėlyvieji pusryčiai turi atskirą skiltį, sudarytą iš 7 pasiūlymų. Benedikto kiaušiniai ( su rūkyta lašiša arba vytintu kumpiu), ramen sriuba su vištiena arba daržovėmis, pusryčių burgeris, kepti ryžiai su krevetėmis ir keptu kiaušiniu, angliški pusryčiai, šviežios austrės ( tiesa, as neišdrįsau to imti pusryčiams), amerikietiški blynai. Mes ragavome benediktus, amerikietiškus blynus ir ramen sriubą. Pastarąją ragavau aš, nes nemeluosiu, nesu jos ragavosi.  Tikrai buvo gerai. Skanu ir be proto sotu, neįveikiau viso dubens. Merginų pusryčiai taip pat buvo gardūs. 

💵Kainos. Meniu pateiktos iš kart su kainomis, manau labai geros, nes mano ramen sriuba kainavo 4,20 eu, benediktai 4,40 eu, o amerikietiški blyneliai 4,20 eu. Šalia gėrėme kavas ir šviežiai spaustas sultis. Išėjome tikrai sočios.

🏛️Interjeras. Mes lankėmės sekmadienio rytą. Buvome vienos bare. Tad mane ėmė vidinis keistas juokas, kad jaučiuosi lyg po gero baliaus rytą atsibudusi tamia pačiame bare. Nes čia ir yra baras. Tad jei nori jaukios spalvotos pusryčių vietos su mama - jos čia nesivesk, bet su draugų būriu, būtinai ateik. Visiškai minimalistinis, kur labai skaniai gurkšnotum alų ir juokautum su kompanija. 

🐠Aptarnavimas. Su mumis buvo viena mergina už baro ( nes užsakymai priimami prie baro), kuri skyrė daug dėmėsio, patarė ir jaukiai priėmė. Jausmas lyg pas ją namuose. Tad tikrai rekomenduoju čia apsilankyti. Bet nenusivilk, nes tai ne standartinė pusryčių vieta, kurią dažnas įsivaizduoja su gėlėtais tapetais ir spalvotais kavos puodeliais. Ateik čia skaniai papusryčiauti ir pasijuokti su draugais.

Kitą kartą atvyksiu į čia vakare ( nes esu alaus mylėtoja). Tad dar susitiksime !