Fisheria Nida

08/20/2020

Taikos g. 5, Nida.

Mačiau šią jaukią vietą kelis kartus, bet niekad nebuvau nusprendusi užeiti. Ir pati kalta, nes kai pradėjau ieškoti rekomendacijų pusryčiams, ji buvo pirmoji. Tai kadangi rekomendacijos TIKRAI praverčia, rekomenduoju ir Jums. 


Viskas čia puiku nuo pradžios iki galo!

🌍 Vieta. Labai labai gera, lengvai randama, ne prie vandens, tačiau praktiškai centre, netoli autobusų stoties, maximos ir caffein'o.

🍯 Maistas. Pasaka. Aš pasirinkau valgyti skrebutį su avokadu, žolelėmis ir be lukšto virtais kiaušiniais, o Rokas kiaušinienę su sūdytu upėtakiu, chorizo ir pomidorais. Buvo TIKRAI labai gerai. Tiesa, seilę varvinau į šalia sėdinčio berniuko valgomą French toast su uogomis ir varškės kremu, nes taip gardžiai kvepėjo cinamonu . Mmmmmmm. Pusryčių meniu čia mažas, bet žinot, kartais mažiau yra geriau.

💵 Kainos. Kaip čia pavadinti, arba Vilnietiškos, arba padorios, nu arba Nidiškos. Kokybė turi turėti savo kainą. Už savo pusryčius su šalta ir juoda kavomis, sumokėjome 21.5 eu. Manau labai gerai, o išėjome sotūs.

🐠Personalas. Neradau ant čekio mus aptarnavusios mergaitės vardo (šviesi, garbanas į kasą susirišusi), bet noriu jai linkėjimus perduoti. Smagi, kaip į namus priėmusi . O man, dar gero aptarnavimo ženklas, kai personalas išmano meniu, aptardamas ir rekomenduodamas patiekalus klientams, netoleruojantiems pvz laktozės (ir dar su labai didele kantrybe ).

🏛️Interjeras. Na jį matote nuotraukose. Tikrai graži ir jauki vieta.


Tai kadangi šių metų Lietuvos TOP - pajūris, labai rekomenduoju Nidoje čia apsilankyti.