Šilelis

06/09/2021
Pagaliau po tiek laiko. Po tiek pusryčių namuose - legalu ir galima pusryčiauti restoranuose. Mes taip to pasiilgome. O pirmasis "pokarantininis" pusrytis buvo Palangoje. Ir žinokit, buvo labai gerai! 

🌍Vieta. Restoranas įsikūręs vienoje pagrindinių Palangos gatvių - Vytauto g. Tad restoraną tikrai pastebėsite įvažiuojant į miestą, o ir nuo Basanavičiaus gatvės čia vos kelios minutės.

 💵Kainos. Jas įvardinčiau, kaip labai geros, arba tiesiog normalios/žemos. Mano nerealaus skonio, grožio, pateikimo pusrytis - vaflis su avokadu, plakta kiaušiniene ir lašiša, kainavo vos 7 eu. 

🍯Maisto porcijos. Tikrai didelės ir sočios. Neišeisite alkani, o ir pateikimas. Kadangi indai - mano silpnybė - net ir jie čia sužaidė aukščiausiomis kortomis. Tiesa, pusryčių meniu nėra didelis, o ir rasi čia klasiką. Kartais jau norisi kažko kito. 

🐠Aptarnavimas. Kadangi atėjome vos kelios minutės po atsidarymo, maisto laukėme neilgai. Be to, dėl mūsų pajūrio sezono trumpumo reikėtų būti atlaidesniems ir suprasti, kad visi vykstame prie jūros vasarą, tad srautai dideli, gerų restoranų mažai, na, o ir darbuotojai nesnaudžia. Be to - eilės čia nuolatos. O tai - geras ženklas!