A-petit

08/19/2020

Vytauto g. 112. Palanga

Man rodos šią vasarą visa Lietuva vaikščios Lietuvos pajūriu. Ir jei esi ar būsi Palangoje - nueik į A-petit

Pirmasis įspūdis man rodos svarbiausias - tai jį aš su merginomis gavome tobulą, nuėjusios papietauti. To ešerio su salsa, saldžiarūgščiu padažu ir česnakine bulvių koše aš niekada nepamiršiu, bet dabar ne apie tai. Taigi pirmasis įspūdis mums tiesiog nebeleido klaidžioti po Basanavičiaus gatvę norint papusryčiauti. 


🌍 Vieta. Restoranas įsikūręs vienoje pagrindinių Palangos gatvių. Labai lengvai randamas, o tai, kad jis keliais žingsniais nutolęs nuo Basanavičiaus tik dar labiau leidžia atsipalaiduoti nuo pagrindinio šurmulio. Restoranas turi didelę vidinę salę ir terasą.

💵 Kainos - net gi, pirmą kartą turbūt išdrįsčiau sakyti, žemos, lyginant su kokybe. Už savo pusryčius (skrebučiai su kepintų daržovių salsa, kiaušiniais ir čorizo dešra) ir kava sumokejau tik 8.6 eu.

🍯 Maisto porcijos - didelės ir BE PROTO sočios. O aš kaip visada, įsimyliu maistą vos tik jį pamačius, tad ir pateikimas ir lėkščių grožis - mano silpnybė. Ir čia ji taip pat sulošė.

🐠Aptarnavimas - na pykti čia jau nėra nei vietos nei laiko, aptarnaujantysis personalas tokie busy, kad reikia tik suprasti ir džiaugtis, kad jie nekrykštauja sustoję kamputyje, o zuja kaip bitės. 


O žinote, kaip atrodo sėkmingas restoranas? SU NUSIDRIEKUSIA EILE PRIE ĮĖJIMO. Tai taip, čia teks palaukti, bet TIKRAI verta!

P. S. Pusryčiai čia iki 12 val.