Brussels Mussels

10/22/2021

Vienas elegantiškiauskių restoranų sostinėje. Puikiose strategiškai vietose. Su nuostabiu ( o šiandien tai vertybė) personalu. Skaniu maistu ir gėrimais. Lankėmės čia ne pirmą kartą, rinkomės ir vakarieniauti ir pietauti šiame restorane, ir dar neteko nusivilti. Todėl trumpai papasakosime kaip mums sekėsi pusryčiauti ir jau užbėgant įvykiams už akių - siunčiame rekomendacijas čia atvykti vėlyviesiems pusryčiams. Ir nepamirškite pasikviesti draugų, taip, kaip padarėme mes.


🍯Maistas. Pusryčiai šiame restorane teikiami tik savaitgaliais, tad nepamirškite šio fakto, vieną kartą atvykome tikėdamiesi skanių pusryčių vidury savaitės ir nuliūdome. Meniu viešai prieinamas restorano socialinėse medijose, tad galite atvykti jau žinodami ko norėsite. Kadangi mes kekliavome su draugais, kurie nevalgo mėsos, mums buvo svarbus siūlomas meniu. Čia galite ragauti klasikinius Benediktus, plaktą kiaušinienę, skrebučius su avokadu ir kiaušiniais, klasikinę Šakšuką, sumuštinį su jautienos žandais, keptus varškėčius ir net gi pusryčių Mimozą. Mes rinkomės varškėčius, Šakšuką, Benedikto kiaušinius ir skrebutį su avokadu bei lėtai virtais kiaušiniais. Žinokite visi likome sotūs ir be proto laimingi...kiek mažai tereikia. Benediktas tirpo burnoje, skrebutis su tobulu pesto, varškėčiai, kaip draugė sakė, skaniausi kur yra ragavusi, o Šakšuka - be proto soti, nes keptuvėje pateikta porcija galėtų būti dviems ar net trims asmenims. Tiesa, kadangi ją valgęs vaikinas labai mėgta mėsa, jis būtų dar laimingesnis, jei Šakšuka būtų "paturbinta" pavyzdžiui chorizo dešra.

💵Kainos. Nesikandžioja. Pusryčių pasirinkimai svyruoja nuo 4,5 eu (už Benediktus) iki 10 eu (už Šakšuką - kaip minėjome, jos užtektų dviems žmonėms). Kainos taip pat viešai prieinamos, tad keliaujant, jau galite nusimatyti vėlyvųjų pusryčių biudžetą.

🏛️Interjeras. Labai elegantiškas, estetiškas, truputėlį įpareigojantis, tačiau nuteikiantis gerai dienos pradžiai. Mane, žinoma, iš kart pavergė nuostabi keramika, kurioje pateiktas maistas. Patogus išdestymas, didelė erdvė su aukštomis lubomis. Liksite sužavėti.

🌍Vieta. Šį restoraną galite rasti įsikūrusi dviejose vietose. Rinktinės g. 5, bei Vilniaus g. 17. Mes pasirinkome pirmąjį - Rinktinės gatvėje, nes labai arti namų, o ir į miesto centrą nenorėjome važiuoti. Daug vietos automobilio parkingui, lengvai randama vieta.

🐠Aptarnavimas. Kaip ir minėjome, atsižvelgiant į šiandienos personalo problemas, likome sužavėti profesionalumu, kokybišku aptarnavimu bei dėmesiu. Siunčiame linkėjimus Brussels Mussels koletyvui, rekomenduojame ne tik savo draugams, bet ir skaitytojams, čia apsilankyti ir labai puikiai pradėti savo savaitgalio rytą.