BURNA HOUSE

01/13/2022

Tai buvo pirmasis mūsų apsilankymas ne tik labai gražioje, bet ir pilnoje skanaus maisto vietoje - Paupio turguje. Keliavome į čia su tikslu papusryčiauti, be išankstinio pasidomėjimo ką ten rasime. Tad mūsų pirmasis "blynas" ir tikrai neprisvilęs buvo - "Burna House". Papasakosime kaip mum sekėsi, bet užbėgant įvykiams už akių, prasitarsime, kad buvo ne tik skanu, bet ir pirmasis įspūdis apsilankius šiame turguje, liko toks geras, kad kitus kartus kieliausiame taip pat į čia. Čia tikrai pilna skanių vietų ne tik pusryčiams.


🍯 Maistas. Vienas įdomesnių ir retai Lietuvoje aptinkamų maisto pateikimo pavyzdžių yra demostracinis, jau paruoštas maistas - pavyzdys. Atėjus išsirinkti ir užsisakyti maisto, prie baro mes radome paruoštus pusryčių pavyzdžius, o vaikinas dirbęs prie kasos, mums noriai juos pristatė. Tai labai populiaru užsienio šalyse, dažnai galima rasti restoranų/kavinių su paruoštu maisto pavyzdžiu, tam, kad iš kart būtų aišku ko tikėtis. Tad iš ties mažai tereikėjo skaityti meniu, nes viskas buvo pademostruota. Pusryšiams turėjome 6 pasirinkimus: "brioche" duonelės skrebutis ( su keptu kiaušiniu, šonine ir smidrais, salotomis, olandišku padažu), granola, suvožtinis ( beigelis su lašiša, agurkais, špinatais), kaimiška kiaušinienė ( su rūkyta šonine ir svogūnų laiškais), BURNHOUSE skrebutis ( su cinamonu, vaniliniu kremu, uogomis), egg drop plėšyta kiaušinienė brioche duonelėje ( pasirinktinai su kumpiu, sūdyta lašiša, avokadu, šonine ar sūriu). 

Mūsų pasirinkimas buvo - BURNHOUSE srebutis ir plėšyta kiaušinienė brioche duonoje su sūdyta lašiša. Apie saldųjį skrebutį pasakysime tik tiek, kad svajojame mokėti jį paruošti taip tobulai, kaip čia. Minkštas, pagardintas cinamonu, saldus, storas ir nepermirkęs riebaluose, o dar tas kremas, uogos....buvo tikrai puiku. Antrasis pasirinkimas taip pat buvo puikus, ganėtinai sotus, galbūt šiek tiek nuobodokas, trūko išskirtinumo, kad gomurys nudžiugtų, bet nepaisant to, skoniai tikrai nenuvylė.

💵 Kainos. Mūsų manymu jos yra ganėtinai žemos. Kainos svyruoja nuo 4,9 eu už kaimišką kiaušinienę iki 6 / 7,9 eu už brioche duonelės skrebutį. Porcijos dydžio ir kainos santykis labai geras, turint omenyje, kad už mazesnę kainą, dažnai gauname mažas porcijas. Tačiau iš čia išėjome sotūs.

 🏛️ Interjeras. Šiuo atveju galėtumėme pakomentuoti tik bendrą didelę erdvę, kuri įrengta, kaip milžiniškas bendras restoranas. Maistas Paupio turguje užsisakomas atskirai kavinukėse, kuriose yra tik baras, o maistas nusinešamas skanauti į bendrą didelę erdvę. Čia beprotiškai gražu ir jauku. Daug žalumos, spalvų ir vietos. Visa erdvė vienu metu vientisa, bet tuo pačiu suskirstyta į zonas, tad žmonės nesibūriuoja labai arti vieni kitų.

🌍 Vieta. BURNA HOUSE restoranas įsikūręs Paupio turguje, adresu - Aukštaičių g. 7, Vilniuje. Rasite greitai, automobilį prisiparkuosite požeminėje stovėjimo aikštelėje,  tad sunkumų čia nėra jokių.  

🐠 Aptarnavimas. Šis punktas taip pat siauras, nes restoranas tokiame formate turi tik vieną žmogų - parmeną/kasininką/administratorių viename - šis žmogus tik priima užsakymus. Tačiau jis taip pat mums padėjo susigaudyti pirmą kartą apsilankius Paupio turguje, pristatė pusryčių pasirinkimus. 
Siunčiame linkėjimus BURNA HOUSE komandai bei raginame čia apsilankyti ir Jus .