Geri laikai

09/30/2021
Labai jauki ir išskirtinė vieta Vilniuje. Nauja, dar nepažinta daugeliui, bet nemeluodami galim pasakyti, kad labai gera ir Jums būtinai rekomenduojame čia užsukti! Skanu, pateikta subtiliai, o interjeras užburiantis. Norisi čia ateiti dar ir dar. 

🍯Maistas. Pusryčių meniu nedidelis, tačiau konkretus, todėl bus lengva išsirinkti. Galima rinktis tarp: kruasanų su sviestu ir uogiene, benedikto kiaušinių, omleto, purių blynelių, varškėčių su vanile, avižinių kruopų košės, foccacia sumuštinių su keptų kiaušiniu, vištiena ar plakta kiaušiniene. Mes pasirinkome foccacios sumuštinius su keptu kiaušiniu, avokadu ir rūkytų varškės sūrio ir burokėlių kremu. Taip. Pat foccacios sumuštinį su kremine kiaušiniene, sūdyta lašiša bei naminiu apelsininiu majonezu. Buvo pasakiška! Gaivu, o tokie išskirtiniai ingredientai-sužavi iš kart. 


💵Kainos. Pavadinčiau jas aukščiau nei vidutinėmis, tačiau pateikimas, skonis, porcijos dydis - neleidžia pyktį. Pusryčių kainos svyruoja nuo 2.5€ už kruasanus iki 6.9€ už benedikto kiaušinius. 

🏛️Interjeras. Labai išskirtinis, amerikietiškas ir visiškai neįpareigojantis. Daug spalvų, tekstūrų, skirtingi baldai, didelė erdvė. Gera čia būti! 

🌍Vieta. Labai lengvai randama. "Geri laikai" įsikūrę Naugarduko gatvėje 12. Vitrininiai langai matomi nuo pagrindinės gatvės, o automobiliui lengvai galima rasti parkavimo vietą. 

🐠Aptarnavimas. Trumpai - greitas ir dėmesingas. Atėjome anksti, tad buvome vieni pirmųjų klientų, todėl neteko ilgai laukti nei meniu, nei maisto. Aptarnavęs vaikinas labai malonus, dėmesingas ir noriai bendravo. Ačiū, bei dideli linkėjimai! Siunčiame didelius linkėjimus, bei rekomenduojame čia apsilankyti. Gerų vietų visais atžvilgiais mažėja, o čia, toji vieta - kuri nustebins. Skanu, gražu ir gera būti. O mes būtinai sugrįšime! 🖤