Elska coffee

07/26/2022
Sostinėje apstu skanių pusryčių vietų. Kiekviena skiriasi savo interjeru, aptarnavimu, stiliumi, idėjomis. Labai norisi, kad skirtųsi ir maistu. Žinoma, labai jau čia naujo dviračio neišrasi - skrebučius, blynus, kiaušinius mėgsta visi. Gal tieisog norisi, lad visos kavinės turėtų savo cinkelį. Elska coffee cinkelis - interjeras, personalo fainumas, gera lokacija, skani kava. Pusryčius įvardinčiau kaip bėgančios savaitės pusryčių vieta prieš darbus. Ar atsivesčiau čia šeštadienio brunchui draugus ? amm....jei jie būtų prieš tai suvalgę sumuštinį.


🍯 Maistas. Meniu galima rasti: avokado skrebučius (su keptu kiaušiniu arba ožkos sūriu), plakto kiaušinio skrebutį, prancūzišką omletą, košių, turkiškus kiaušinius, shakshuką. Mūsų pasirinkimas buvo avokado skrebučiai su keptu kiaušinių bei turkiški kiaušiniai, juoda kava su pienu. Skrebučiai buvo skanūs ir gana sotūs, tiesa trūko druskos, na gal šiokio tokio cinkelio pateikime. Labiau nuvylė turkiški kiaušiniai - be druskos, o su begale džiovintų čili dribsnių, kurie degino burną. Porcija labai maža - du kiaušiniai ir pora šaukštų jokurto. O štai kava skani !

💵 Kainos. Mano manymu ganėtinai per didelės tokioms porcijoms. Turkiški kaušiniai, kuriuos pavadinčiau starteriu -  8.4 €,  avokado skrebučiai tiek pat - 8.4 €. Musu pusryčiai su kava kainavo 24.27 €. Manau labai labai per daug, ypač dėl to, kad išėjome alkani.

🌍 Vieta. Elska coffee įsikūrusi Pamėnkalnio g 1. Lokacija patraukli, labai lengvai randama, tiesa patarčiau ateiti čia pėsčiomis, nes automobilio parkavimas sudėtingas, reika palikti tolėliau.

🏛️ Interjeras. Labai jaukus, išskirtinis, pavadinčiau "hipsteriškas". Visoje kavinėje pakabinti menininko darbai, kuriuos galima įsigyti. Labai gera idėja - tiesa, kai kuriems darbams trūksta pagarbos, nes paveikslai purvini, kainuojantys nuo 300 €, nebent tai pacio autoriaus darbas.

🐠 Aptarnavimas. Labai patinka kavinės, kuriose aptarnaujančiam personalui leidžia laisvą aprangą ir stilių. Tai suteikia draugišką ir laisvą jausmą kavinėje. Padavėjai mandagūs ir malonūs.


Geroje vietoje, išskirtinio interejero vieta su skania kava. Pusryčiai skanūs, vienintelio palinkėčiau - padidinti porcijas arba bent jau sužaisti su pateikimu ir nepagailėti druskos !🖤