Vingio istorijos

02/20/2022

Lankėmės čia prieš savaitę, visiškai netikėtai atradę naują pusryčių vietą Vilniuje. Bet vieta tai ne nauja sakysit. Tačiau Vingio istorijos visai neseniai atgaivino pusryčių "skiltį" ir kviečia į savo jaukius namus, ne tik kokteiliams, kavai, pietums, bet ir mūsų meilei pusryčiams ! Kaip mums sekėsi, trumpai:


🍯Maistas. Net nespėjau gražios instagraminės maisto nuotraukos padaryti, kaip norėjau kuo greičiau paragauti savo pasirinkimo. Tobulu! Sotu ! 10 ! Mūsų dueto pasirinkimas buvo - Croque madame ( prancūziškas Brioche duonos sumuštinis su kumpiu, sūriu ie Bechamel padažu. Su keptu kiaušiniu, prancūziškomis bulvytėmis ir šviežiomis daržovėmis) ir Benedikto kiaušiniai silkės pataluose ( ant angliškos mielinės bandelės, du špinatais, silke, marinuotais mėlynaisiais svogūnais, bulvių traškučiais ir burokėlių putėsiais). Skoniai išskirtiniai ir noriu pabrėžti - nepabodę. Dabar rodos Brioche duona išgyvena aukso amžių, nes su ja kuriami patiekalai negali nepasisekti. Manasis sumuštinis šviežias, kumpis su sūrių tirpsta burnoje, o keptas kiaušinis viską tik dar labiau apjungia. Rokas šoko į avantiūrą su silkės pasirinkimu, bet liko maloniai nustebęs skonių gama. Gaivu, kitaip, drąsu, bet tikrai skanu. Rekomenduojame. 

Pusryčių meniu čia siauras, bet vėlgi pabrėšiu - kitoks ir geras. Neperpildytas ir neatsibodęs. Galima rinktis šalia mūsų pasirinkimo ir klasiką - Benediktus, Sourdough duonos sumuštinį su tunu, pusryčių padėklą ( mėsos arba žuvies). Yra ir pasirinkimas vaikams ( varškėtukai, mini amerikietiški blyneliai, pieniškos dešrelės, bulvytės).

💵Kainos. Man rodos aukščiau nei vidutinės, tačiau sotumas, kitoniškumas ir gera lokacija - atperka. Croque madame kainavo - 7.5 eu, o Benediktai silkės pataluose - 8.2 eu. Didysis pusryčių padėklas - 27 eu.

🏛️Interjeras. Mūsų stiliaus. Neįpareigojantis, neapkrautas, tarp vintažo, bohemos ir 90-ųjų. Šiltojo sezono metu atidaroma didelė terasa. Viduje staliukų nedaug, tad savaitgaliais rekomenduojama staliuką rezervuoti. 

🌏Vieta. Pavadinimas iš kart nukreipia tinkama linkme - Vingio parkas. O dar tiksliau - M.K.Čiurlionio g. 100, Vilniuje. Automobilį galima palikti visai šalia, tad labai patogu, o pati kavinė įsikūrusi Vingio parko estrados kitoje pusėje, netoli vaikiškų mašinyčių nuomos punkto. 

🐠Aptarnavimas. Dirba nuostabios ir švelnios padavėjos, bet tuo pačiu labai tinkančios tokiai kavinės nuotaikai. Tiesa, vienintelis dalykas labai nuliūdinęs - ilgas maisto laukimas, trukęs beveik pusvalandį, tačiau tikrai tikim, čia tik įsibėgėjimo trikdžiai. 


Labai rekomenduojame čia atvykti papusryčiauti, arba netikėtai vaikščiojant Vingio parke, arba iš anksto suplanavus ir rezervavus staliuką. Manau liksite maloniai nustebinti.