Pilni žandai

04/05/2023
Labai gera vieta greitam sočiam pusryčiui išsinešti. Idėjos savininkas išskirtinis žmogus ir jo pasirinktas marketingo kelias - nori nenori užkabina. Bet žinokit, užkabina ir bandelės ! Jų norisi vėl ir vėl.

O dabar trumpai ir glaustai:

🍯Maistas. Tik bandelės ir sultinys. Bandelės mielinėje tešloje yra kelių skonių - su lęšiais, ilgai troškinta papilve ir kopūstais, bei svogūnų laiškais ir kiauliena. Tobulos, sočios, gardžios - sako privaloma valgyti karštos. Jau po vienos ar dviejų norėsite prisėsti atsipūsti.

🌍Vieta. Mykolo kioskelis randasi Kalvarijų turguje, šviežios mėsos pavilijone. Lengvai rasite, nes iš kart į akis kris graži " Pilni žandai" iškaba.

💵Kainos. Bandelės kaina 3€. 

🏛️Interjeras. Apie jį nėra labai daug ką rašyti. Tai kioskelis mėsos skyriaus paviljone. Truputį primena filmo scenarijų, bet turi savo žavesio. Su vitrininiu šaldytuvu, atvira erdve kepti bandelėms. Prisėsti yra staliukas, tačiau užsakymas dažniausiai perkamas išsinešimui.

🐠Aptarnavimas. Žinoma aptarnauja pats Mykolas su kolegomis. Nuotaika ir kuriamas įvaizdis lengvas, neįpareigojantis, su juokeliais - taip lyg pas draugus. Bet man rodos, čia ir yra Pilnų žandų sėkmės rodiklis - išskirtinumas.


Tikrai rekomenduoju paragauti garsiųjų Mykolo bandelių. Lengva pajausti priklausomybę skoniams, o savininko savitumo braižas traukte traukia ateiti. Mes linkim Mykolui sėkmės - jo drąsa ir išskirtinumas priverčia nuolatos šypsotis!