Vaflių namai

09/07/2020

Manau šios vietos pristatinėti tikrai nereikia, o ar jau esi čia buvęs, galiu lažintis, kad tikrai taip. O jei taip nutiko, kad neragavai pusryčiams "Vaflių namų" vaflių - būtinai nueik. Čia rasi ne tik saldžių, bet ir turbo skanių sūrių vaflių, o jie - pusryčių perliukas.🥞Mano favoritai čia, visuomet buvo vaflis su benedikto kiaušiniu ir lašiša, bet pastarąjį kartą apsilankiusi norėjau gomurį nustebinti saldumu. Tai buvo puikus pasirinkimas, o šalia šių pusryčių pasirinkau imbierinę arbatą. Derinys vertas pakartojimo.


🌍Vieta. Vaflių namai įsikūrę ogmios miestelyje, Verkių g. 29, Vilnius. Rasti labai paprasta. Namų restoranas įsikūręs šalia alėjos su vaikų žaidimo aikštele.

🍯Meniu. Kaip ir restorano pavadinimas, taip ir meniu, dedikuotas, jo didenybei VAFLIAMS. Čia jų gali rasti saldžių: su klevų sirupu ir sviestu, su citrininiu kremu ir aviečių perliukais, su karamelizuotais obuoliais, su suogomis ir vaisiais,su NUTELLA.....o varge, man rašant kaupiasi seilės. Ir čia isvardinau tik keletą variantų. O aš esu sūrumo mylėtoja, čia pasirinkima staip pat didedis: su mocarela, su benedikto kiaušiniais ( pasirinktinai su lašiša, šonine ar halumio sūriu), su plėšyta kiauliena, su bri sūriu ir mango čatniu, su klasišku duetau - šonine ir klevų sirupu, ir dar daug kitų pasirinkimų. 

🏛️Interjeras. Apsilankius čia visuomet jauku. Minimalistinis, tačiau jaukus ir spalvingas interjeras, nuo pačio ryto nuteikia puikiai. Yra atskiras vaikų kampelis .

🐠Personalas. Žinokit, man, dirbusiai aptarnavimo srityje, labai smalsu ir sveikintina, nes kiek čia esu buvusi, dirba tos pačios šaunios mergaitės. Kurios visuomet pasitiks, LABAI maloniai aptarnaus ir skirs labai daug laiko. Vienas iš aspektų, dėl kurio lankytis čia visuomet norisi.

💵Kainos. Vertinu jas labai gerai. Nes saldžiųjų vaflių skyriaus kainos varijuoja nuo 3,99 iki 6,99 eu, o sočiojo - nuo 5,49 iki 8,99, tačiau išeisi tikrai ne alkanas.


Kaip ir visuomet sakiau, gero restorano ženklas - eilė. Tad savaitgalio rytą nepatingėk atsikelti anksčiau ir būtinai apsilankyk Vaflių namuose. Galimas dalykas, jog išėjus iš čia, eisi pirkti vaflių keptuvės. Jei taip nutiks - receptų skiltyje, rasi puikių vaflių receptų.