The Urban Garden

09/21/2020

Na ką gi, OK, BUT FIRST BREAKFAST toliau keliauja po sostinę ir Lietuvą ieškant skanių pusryčių vietų, kurias nori laikyti PUSRYČIAUK ČIA skyrelyje, kad bet kada užsinorėjus pusryčių ne savo namuose - rastumei patikrintus pasiūlymus.

Šį kartą pusryčiavome, naujai duris atvėrusioje ir be proto smagioje vietoje - THE URBAN GARDEN. Gal čia jau buvai? O mes norime pasidalinti savo įžvalgomis.


🍯Meniu. Labai šiuolaikiškas. Prie pusryčių skilties gali rasti, košę, blynus, naminę granolą, keptus kiaušinius, chia pudingą, bei visą sąrašą skrebučių ( avokado, su keptais avinžirniais, be lukšto virtu kiaušiniu, su grybais, plaktu kiaušiniu, riešutų sviestu, šokoladiniu kremu ir vaisias. Dar gali rasti smoothie bowls. PASAKA. Šį kartą mes ragavome skrebutį su avokadu ir pievagrybiais bei smoothie bowl su kokosu, uogomis ir sėklomis. Tai buvo nerealu. Skrebutis TOKS sotus ir skanus, kad vistiek norėjosi daugiau, o smoothie bowl buvo kupinas skonio, ir jau bevalgant jautėsi sotumas. REKOMENDUOJAM.

💵Kainos. Labai geros. Žemiškos. Sotus skrebutis kainavo tik 5,50 eu, o smoothie bowl 6 eu. Išėjome labai sočios ir laimingos, o pilnas meniu ir kainos yra publikuojamos restorano Facebook profilyje.

🐠Personalas. Kažkur mačiau "šių dienų" juokelius, jog padavėjams iš vienos pusės pasisekė, kad tenka dėvėti kaukes, nes jiems nereikia nuolatos būti su įjungta šypsena. Tiesa, čia apsimesti nereikia, nes padavėjai labai šilti ir malonūs, o maistas atkeliavo vos mirktelėjus. 

🌍Vieta. Restoranas įsikūręs Basanavičiaus gatvėje 3, tiesa, važiuojant su automobiliu nėra patogu, tačiau pėsčiomis rasti labai lengva. Restoranas įsikūręs kylant kalnu link Caffein.

🏛️Interjeras. Labai smagus ir jaukus. THE URBAN GARDEN neseniai pasigražino ir atvėrė duris dar jaukesnis. Čia apsilankius bet kuriuo metu, tiek lyjant, tiek saulei šviečiant, nuotaika bus garantuota. Visos smulkmenos prisideda prie to. Interjeras, aptarnavimas, maistas, indai....


OK, BUT FIRST BREAKFAST rekomenduoja čia apsilankyti ir atsivesti draugų.