Taste Map

10/20/2020

Žinot, kaip ten sako, nuo žioplumo nėr vaistų. Laukiau šeštadienio ryto, nes planavome rasti naują vietą pusryčiams. Na ir radome, tiesa tuo pačiu adresu pažymėtos vietos yra dvi, tad buvome pasimetę ir turėjome teirautis, kodėl neradome vietos kitu pavadinimu. Gavome atsakymą, kad šios vietos čia nėra jau metai. Tad likome patys kalti, kad nepatikrinome adreso du kartus, bet ir palinkėsime, sutvarkyti adresus soc.tinkluose.


Bet gavosi DAR geriau ! Skanu. Jauku. Personalas nerealus. O kai tualete radau rankų dezinfekantą, muilą ir rankų kremą, ši vieta dar labiau nušvito. Juokinga, bet tas kremas man paliko tokį gerą įspūdį.🌍Vieta. Ši nereali vieta įsikūrusi M.K.Čiurlionio g. 8. Labai lengvai randama, prie pat pagridninės gatvės, lauke stovintys staliukai atkreips dėmesį. Automobilį, taip pat rasi kur pasilikti, nusukus nuo pagrindinės gatvės. Aš beje čia dažnai praenu pėstute, bet visuomet maniau, kad tai tik kavos vieta.

🍯Maistas. Tik įėjus akis patraukia labai spalvinga vitrina. Spalvinga dar ir dėl to, kad čia pilna skonių visų tipų gomuriams. Tie saldumynai gardumynai, o dar bandelės aplietos balta glazūra.....užsukite čia vien dėl desertų šalia kavos. O aš truputėlį pasimetusi dėl vietos nesusipratimo, net nespėjau įsiminti pusryčių meniu. Bet jis čia yra. Yra ir košės, ir bowl'as, skrebutis, vafliai su benediktu ir t.t. Mūsų pasirinktas meniu buvo: skrebutis su voveraitėmis, vaflis su lašiša ir benedikto kiaušiniu, desertui pasirinkome citrininę tartaletę bei šaltalankių tortą, na ir žinoma kava. Pasakysiu paprastai. Buvo labai gerai. Tiesa, mano skrebučiui aš parinkčiau kitą duoną ( su grūdais bei storesnę riekelę), gal patiekčiau su gražgarstėmis, bet net ir be to buvo skanu. Rokas išėjo sotus, suvalgęs vaflį. O desertai......paliko tobulą poskonį burnoje. 

💵Kainos. Man rodos, labai logiškos. Skrebutis su voveraitėmis 4.50 eu, bet turbūt ir nereikia tikėtis, kad išeisi plyštančiu pilvu. Vaflis su benediktu 7.00 eu. Tad už viso ryto meniu su kava ir desertais sumokėjome 20.50 eu. 

🏛️Interjeras. Maža, bet labai jauki erdvė, kurioje sutikome daug žmonių, kurie šeštadienio rytą leido su knyga ir kavos puodeliu. Tai nuteikia labai jaukiai ir neįpareigojančiai, lyg šaukiant : - ei, neskubėk, atsipalaiduok. Būtent tokie iš čia ir išėjome.

🐠Personalas. Na visi aplodismentai ir linkėjimai. Žinot, būna vietų, kur padavėjų, administratorių, už baro dirbančių barmenų ir baristų daug, lyg ir zuja daug žmonių, tačiau jautiesi nepastebimas. Lyg šaukiant: - eiiii, aš čia !!! O čia buvo priešingai, daug personalo ir iš kiekvieno galėjai jausti dėmesį. Dar vienas bonusas, kuris mane visada žavėjo dirbant aptarnavimo srityje - kitokie, išraiškingi ir nenuobodūs žmonės. 


Tad linkėjimai TASTE MAP. Mes dar sugrįšime, o šią vietą tikrai REKOMENDUOJAME aplankyti.