Sugamour

09/15/2020

Klasika ar ne? Apsilankius čia, niekada nenusivilsi nei aptarnavimu, nei jaukia ir gaivia atmosfera. Švara ir estetiškumu. Manau tai puikiai vilniečiams žinoma vieta, tiesa, ji yra įsikūrusi ir Kaune. Ok, But First Breakfast lankėsi ir ten. Skanus maistas, stulbinantis interjeras, o Vilniuje ir kas kart žavintis eksterjeras.


🌍Vieta. Mano lankytos vietos: Vokiečių g. 11, Vilnius ir Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas. Internetinėežje svetainėje pateikiama dar dvi lokacijos - Bernardinų sodas ir Park Town Vilniuje. Lokacijos labai aiškios ir lengvai randamos ne tik dėl gerų centrinių vietų, tačiau nepastebėti SUGAMOUR tiesiog neįmanoma. Akį visuomet patraukia išskirtinė restorano išvaizda, puošimas ir prabanga. Na nebent, eini pro šalį akis nudelbus į žemę.

🍯Meniu. Pusryčių meniu gan platus, gali rinktis nuo klasikinių benediktų ( su kumpiu, su plėšuta vištiena, plėšyta jautiena, florentinai, ispaniški ar rožiniai, šiaurės jūros su krabų mėsa) arba sveikuoliškų benediktų su ožkos sūriu arba avokau. Taip pat čia rasi puikią kiaušinienę,omletą, prancūziškus ragelius ir skrebučius, belgiškus vaflius, košes, blynelius, kišus ir bowlus. Tad meniu tikrai platus, o jei esi smaguris - tai pusryčiams SUGAMOUR desertai yra tobulas pasirinkimas.

Čia ragavau tiek benediktus, tiek garsiuosius varškės blynelius ir likau sužavėta lengvumu ir gaiva. Pastarąjį kartą  rinkausi kišą su gruzdinta šonine ir porais - jis buvo tobulas. Trapi tešla, burnoje tirpstantis įdaras. Rekomenduoju.

💵Kainos. Įvardinčiau jas geromis. Pasirinktinai pagal kainą, gali rinktis ir didesnį lėkštės turinį. Kainos svyruoja nuo 2,9 eu už grikių košę su daržovėmis iki 10 eu už rožinius (3 vnt) benediktus su sūdyta lašiša. 

🐠Aptarnavimas. Nei pridėsi nei atimsi. Tiek Kaune tiek Vilniuje jis puikus. Nors, galiu daugiau pliusų duoti Kauno personalui, kuris labai šiltai sutinka ir skiria daug dėmėsio, Vilniuje greičiausiai dėl didelio nenustojamo srauto norėtųsi jausti daugiau šilumos, ypač iš pasitinkančios administratorės, tačiau čia tik smulkios priekabės.

🏛️Interjeras. Ir iš kart eksterjeras. Čia greičiausiai galima būtų rašyti atskirą straipsnį apie tai. Kiekvieną sezoną praėjus pro Vokiečių gatvę Vilniuje, norisi sustoti ir įsiamžinti. O viduje jauku ir tiesiog stulbinamai tobula. Labai puiki vieta mergaitiškiems pusryčiams ir plepalams.


Tiesa, visi mano apsilankymai buvo arba savaitgaliais, arba artėjant pietų metui, tad labai rekomenduoju nelaukti paskutinės minutės ir į čia paskubėti vos tik išsiritus iš lovos arba rezervuoti staliuką. Bet kaip ir minėjau anksčiau - užimtumas - gėros kokybės ženklas.

P.S. SUGAMOUR desertai. Juos tiesiog MUST rekomenduoju paragauti. Ypač po galimybės apsilankyti jų gamybos ceche filmuojant laidą, kur pamačiau tokį profesionalumą, švarą ir tikslumą. Tad beveik garantuoju ne tik nerealų skonį, bet ir faktą, kad viskas ruošiama profesionaliai.