Saulės Jėgainė

10/27/2020

Greičiausiai, tai buvo paskutinieji pusryčiai kavinėje. Kol kas. Nes matant didėjančius sergamumo skaičius, baugu lankytis viešose vietose, o ir nors, suprasdama verslus ir sunkius laikus jiems, vistiek skatinu nevaikščioti be reikalo į viešas vietas. Geriau jau skaitykite mūsų RECEPTŲ skiltį ir skaniai pusryčiaukite namuose.

Bet norime papasakoti apie apsilankymą Saulės Jėgainėje, kad, kai tik galėsi, nueitum ten ir Tu !


🌍Vieta. Man rodos visi gyvenantys Vilniuje žino "KABLĮ", kuris yra Kauno gatvėje 5. Lengvai randama, o pastato nepastebėti tiesiog neįmanoma. Milžiniškos kolonos paskendusios auksiniuose klevo lapuose patraukia akį. Aplink pilna vietų automobilio parkingui.

🏛️Interjeras. Man čia dvelkia 90-taisiais ir iš kart galvoje prašmėžavo Palangos prezidentinės vilos Auska vaizdai. Beprotiško aukščio lubos, galingi šviestuvai, aptrupėjusios sienos, senovinės grindys. Rokas sakė, kad jos daug matė :) Margi kilimai, odiniai baldai, atviras baras. Labai išskirtinė ir autentiška vieta. Leidžia jaustis neįpareigotai ir jaukiai.

🍯Maistas. Meniu galima pamatyti internete ir jau būti išsirinkus prieš nuvykstant pusryčiauti. Gali rinktis, ispaniškus, lietuviškus, angliškus pusryčius, benedikto kiaušinius, amerikietiškus blynelius, grikių košę, varškėčius, salotas, burgerius, net šonkaulius ir t.t....žodžiu pasirinkimas labai didelis. Ir sotus. Mūsų pasirinkimas buvo lietuviška ( nes tokios dar niekur nematėme), ispaniška virtuvės ir benedikto kiaušiniai su sūdyta lašiša. Išvada - skanu ir kitaip. Pateikiama karštose keptuvėse, su bulvėmis, tad tikrai išeisi sotus, iki benediktų tobulumo pritrūko tik kitokios, ne tokios įprastos bandelės. Lietuviškos virtuvės lėkštė buvo pilna bulvių, gan riebios keptos mėsos, o ispaniškoje solo šoko čorizo dešra. Tikrai gerai.

💵Kainos. Prieš važiuojant Rokas nustebo, kad jos mažos. Tačiau vertinam jas labai gerai. Nes išėjome sotūs ir nepraleidę didelės sumos. Ispaniška keptuvė kainavo 5.50, lietuviška - 5.50, o benediktai - 5.80.

🐠Personalas. Labai dėmesingas ir informatyvus. Pristatė meniu, padėjo išsirinkti. O kadangi prasidėjus naujiems restoranų reikalavimams registruoti žmones, mes buvome pasimetę - taip pat padėjo susigaudyti. Tad rekomenduojame apsilankyti Saulės Jėgainėje, kai ji tik atvers iš naujo duris , vien dėl autentiškumo ir išskirtinės atmosferos, bei, žinoma, skanaus maisto.