Pinavija

08/25/2020

Lakūnų g. 14B.. Vilnius. 

(Taip pat yra Vilniaus g. 21 ir Saltoniškių g. 9 Vilnius).


Vija vija... Pirmą kartą čia apsilankiau prieš gerus metus, Vilniaus centre. Ir žinot, čia nėra kito pojūčio, kaip pasaka. Šviesu, gaivu, pamenu aptarnaujantysis personalas, kaip lėlytės, dailios, su suknelėm, tokios švytinčios. Jausmas, kaip Alisos stebuklų šalyje apsilankius . Ši kartą apsilankiau Ogmios miestelyje.


🌍 Vieta. Visi Pinavijos restoranai taktiškai gerose, lengvai surandamose vietose. Ogmios miestelis (priešais garsiuosius fontanus), PC PANORAMA arba Vilniaus centras. Sunku pasiklysti.

🏛️Interjeras. Tokį sunku pamiršti. Kai įsivaizduoji lengvą, šviesią pusryčių vietą, tai ji tokia ir yra. Dominuoja pastelinės spalvos, dekopažiniai baldai, gėlėti tapetai, vitrinos prikrautos nerealių desertų. Na čia mamą, tikrai atsivesk.

🍯 Maistas. Tiesa, čia, kaip ir pati Pinavija prisistato yra bakery & tearoom, tačiau papusryčiausi taip pat skaniai ir lengvai. Čia rasi glotnučius, beigelius(su antiena, rūkyta lašiša, kumpiu), kiaušinius (kepti su lapinėm salotom, omletas), lietinius. Pastarųjų pasirinkimas didžiausias - su lašiša ir upėtakio ikrais, kumpiu, plėšyta antiena ir sūriu, varškės kremu ir kriaušėmis, sūdyta karamele ir riešutais. Ir žinoma - kepinių. Nuo keksiukų iki pyragų.

💵 Kainos. Svyruoja nuo 2.5 eu iki 5.90 už lietinius. Aš pasirinkau lietinį su lašiša ir upėtakio ikrai, juodą kavą su pienu ir žinoma jogurtinį keksiuką, už viską sumokėjau 11 eu. Manau puikiai. Tiesa, porcijos tikrai nėra didelės.

🐠Personalas. Kur teko apsilankyti šiltas ir tikrai išskirtinis. Man, dirbusiai aptarnavimo srityje, net knieti žinoti, kaip tokį kolektyvą pritraukia . Sutiks, kaip pas močiutę namuose, skirs dėmesį ir patars.


Tad jei ieškai dailios, lengvos, gal net mergaitiškos pusryčių vietos - apsilankyk čia. Pirmam įspūdžiui mėgink patekti į Vilniaus g. Pinaviją. Rekomenduoju!