Kavos era

08/24/2020

Savanorių pr. 6, Vilnius.

PAGALIAU MUMS PAVYKO! Čia apsilankyti, rasti vietą ir tobulai papusryčiauti! 


Čia yra ta pusryčių vieta, į kurią jau daug kartų mėginau patekti, bet vis nepasimokydavau atsikelti anksčiau arba užsirezervuoti staliuką . Ir tai yra TA vieta, į kurią rekomenduoju ateiti visiems, nenusiminti jei pirmą kartą nerasit vietos, būtinai ateikit antrą (bet pasimokykit iš mano klaidų ).


🌍 Vieta. Labai lengvai randama, netoli Forum Cinema Vingis, pagrindinėje savanorių gatvėje. Tiesa, sudėtingiau su parkingu, nes vietų nedaug.

🍯 Maistas. Ši vieta garsėja benediktais. Tai taip. Jie čia puikūs. Aš ragavau su lašiša, Rokas su plėšyta kiauliena. Abu vienbalsiu pritarėm, kad geriau negali būti. Hollandaise padažas, toks lengvas ir purus, kad norisi užsisakyti atskirą puodelį vien tik jo . Čia taip pat rasi, beigelių, košių, kiaušinienę, skrebučius, salotų.

🐠Komanda. Draugiška ir manau labai organizuota. Tikrai išmano savo darbą, nes žino kaip suvaldyti ankstyvą šeštadienio ryto srautą. Su stipriu pasiruošimu. Tad nors ir restoranas buvo pilnas, maisto laukėme labai trumpai. Didelė pagarba.

🏛️Interjeras. Paprastas, minimalistinis, jaukus. Šiltuoju sezonu yra keletas staliukų lauke, tad šansai čia papusryčiauti padidėja .

💵 Kainos. Tikrai geros. Nesikandžioja. Tiesa, dar teks kelis kartus apsilankyti, kad žinočiau porcijos dydžio ir kainos santykį. Keletą kainų pvz galite pamatyti meniu nuotraukoje.


Trumpai drūtai. Šiai vietai labai labai linkiu plėstis. Žinant priešistorę, kad tai šeimos verslas, o jis puikiai vystomas ir tikrai žinomas Vilniuje, norisi palinkėti gero vėjo ir DAR daugiau klientų .