Holy Donut

08/21/2020

Vokiečių g. 9, Vilnius.

Nuo praėjusio savaitgalio tapo mano favorite pusryčių vieta Vilniuje! Valgiau ir aikčiojau su lig kiekvienu kąsniu. 


O trumpai tai taip - jei pabudęs ryte nežinai, žmogus, ko nori, saldžiai ar sūriai - eik į Pusryčių klubą Holy Donut. Čia rasi VISKĄ. Nuo margaspalvių spurgų iki be proto sočių košių, beigelių, blynelių, skrebučių, bowl'ų. Pasirinkimas čia mažų mažiausiai didelis - bet, kas man labiausiai patinka, aiškus, o popieriniame meniu, smulkiai aprašytas.

🍯 Pirmą kartą atėjusi ragavau beigelių - jie pasakiški. Kitą kartą išdrįsau paragauti amerikietiškų blynų su kepta šonine ir klevų sirupu. Ir čia įvyko TAI. MEILĖ! Tai buvo atostogos mano gomuriui. Porcija TIKRAI didelė, todėl prieš čia ateinant, būk gėręs tik stiklinę vandens

🌍 Vieta labai lengvai randama - ji Vilniaus vienoje pagrindinių gatvių. O žmonių telpa ne 10. Yra du aukštai ir lauko staliukai.

💵 Kainos nesikandžioja, nes porcijos dydis nepaleis tavęs alkano.

🐠Personalas - draugiškas ir malonus. Tiesa, jie tikrai busy, bet kai čia lankosi tiek žmonių, suprantama. 


Kodėl Holy Donut laikau favorite? Paskutinį kartą čia buvau su Roku. Jis valgė amerikietiškus blynelius, o aš skrebutį su avokadu. PRISIEKIU. Pateikimas - 10. Skonis - 10. Valgiau tiesiog lėčiau, nes nenorėjau, kad tai baigtųsi. Rokas, kurio valgymo greitis po kariuomenės kosminis - palaikė mano tempą.

Mažas patarimas - atsikelk anksčiau. Savaitgalio (kartais ir ne tik) pusryčių metu čia sausakimša Bet čia juk dėl sėkmės!

P. S. Jie turi naujieną - nauja vieta - Vilniaus g. 18. Vilnius.