Drama burger

09/01/2020
Dar viena šauni vieta vėlyviems pusryčiams sostinėje. Tiesa, jų teks palaukti iki savaitgalio. Bet patikėkit, VERTA!🥪

🍯Meniu. Maistas tikrai skirtas tiems, kurie yra pakvaišę dėl grilio sezono ištisus metus. Čia tikrai nerasi košių ir kruasanų, bet rasi kai ką kita. Kai ką, kur kas geresnio. Benediktus su lašiša, chorizo, kiauliena. Nerealius paturbintus sumuštinius, pateiktus su kiaušiniu, marinuotais mėlynaisiais svogūnais ir kitais priedais. Amerikietiškus blynus, drama pusryčių burgerį, kokteilius..... Bet ką aš čia. Ateik ir tu!

Rokas pasirinko sočiuosius drama pusryčius (du kiaušiniai marškinėliuose, chorizo dešrelė, keptas pomidoras, pupelės, portobelo, šoninė, bandelė su česnakiniu sviestu... Atmaina angliškiema pusryčiams). O aš valgiau CROQUE MADAME sumuštinį. Ir jis buvo TOBULAS. Brioche, pastarnokai, kiaušinis, garstyčios ir tas ementalio sūris... Sukuria magiją. 

💵Kainos. Už tai, koks išeini sotus, labai geros. Mano sumuštinis kainavo 6.99 eu, o Roko pusryčiai 7.99 eu. Plius juodos kavos po 2.10 eu. 

🌍Vieta. Dramą galima rasti visur ir labai lengvai. Mes buvome ogmios miestelyje (verkių g. 29 šalia fontanų), taip pat ji yra Panoramoje, Gedimino pr., Vokiečių gatvėje. 

🏛️Interjeras. Grilinis ir vadinčiau jį, gruboku. Bet gerąją prasme. Vidus kupinas naujumo ir minimalizmo. 

🐠Personalas. Kadangi lankiausi čia ne kartą, ir kartą apsižioplinusi pusryčių norėjau viduryje savaitės, pasijutau, kaip ne į tą bažnyčią užklydusi, padavėja netryško noru, gražiai to paaiškinti. Tačiau šį kartą, viskas buvo priešingai, mergaitė buvo puiki. 


🌾Tikrai labai rekomenduoju čia užsukti. Tik primenu, kad drama pusryčiai yra tik savaitgaliais, 11-16 val.