Cafe Montmartre

08/26/2020

Didžioji g. 40 Vilnius. 

Vieta nukelianti į Prancūziją. Trūksta tik šalia grojančio senelio su armonika ir čia galėtum praleisti visą laiką iki vakarienės .


🌍 Vieta. Labai lengvai randama, Vilniaus senamiestyje, restoranų skverelyje, kur visuomet dūzgia žmonės. Ant kampo, todėl nepastebėti sunku. Iš kart patraukia dėmesį languotomis staltiesėmis.

🍯 Maistas. Didzioji dalis meniu Prancūzijos tema - prancūziškas omletas, kiaušiniai, prancūziški vafliai, rinkinys su šviežia baquette, lietiniai ir kita. Aš žinoma, privalėjau pasirinkti pusrytį su šviežiais kruasanais . Todėl valgiau Prancūziškus pusryčius su šviežia baquette, sviestu, uogiene, Bri sūriu ir mini dar šiltais kruasanais. Pasaka. Aplink žmonės valgė olmetus ir lietinius, atrodė pasakiškai.

💵 Kainos. Labai geros. Už savo pusryčius su šviežiomis apelsinų sultimis, sumokėjau 9.8 eu. Tiesa, mano pasirinkimas nebuvo gausus, tačiau išėjau soti.

🐠Personalas. Aptarnavimas labai šiltas ir draugiškas, kuris jautėsi net per kaukę. Mergaitė lakstė kaip bitė, tačiau maisto ilgai nelaukiau.


Tikrai rekomenduoju čia užsukti dėl jaukios Prancūziškos atmosferos, gardaus maisto ir šilto personalo.