DEGUSTACINIS PASIŪLYMAS


Vyno degustacija - unikali skonių pramoga derinama su edukacija.

Vyno degustacija.

- 1 val. 30 min. trukmė - 300 eu.*

* kaina priklauso nuo degustacijos dalyvių ir degustuojamų vynų skaičiaus. 


Vyno egustaciją veda sertifikuota vyno žinovė, profesionali someljė Enrika. 

Galimos temos:

- Senas ir naujas pasaulis. Ši degustacija - grįžimas į pradžių pradžią: prisiliesime prie istorijos, siekiant teoriškai ir praktiškai suprasti, kaip susiformavo Senasis ir Naujasis vyno Pasauliai. Tai sąvokos, kurių esmę supranta kiekvienas vyno mėgėjas. Rekomenduojame degustuoti mažiausiai 4 vynus: 2 Senojo ir 2 Naujojo pasaulio. 

- Pažink šalį. Kiekviena šalis - tai unikali vyno istorija. Jūs pasirenkate šalį ir mes kartu keliaujame susipažinti su geografinėmis aplinkybėmis, vynuogių veislėmis, gamyba ir vyndarių tradicijomis. Prancūzija, Naujoji Zelandija, Italija, Argentina... - galime nukeliauti visur. Rekomenduojame degustuoti 3 - 5 skirtingus vynus pasirinktinai. 

- Vynas ir gamta. Žmogaus ir augalų bendrystė, senoviniai metodai, antroposofijos filosofija - vynas ir gamta. Ši degustacija skirta pažinti natūraliųjų / biodinaminių vynų pasaulį bei pajusti tikrą vyno skonį, kuris gali nustebinti.

- Putojanti šventė. Skirtingi vyno gamybos būdai ir šalies istorija nulemia tai, kad turime ne vieną gerą putojantį vyną ir šampaną. Ar tai būtų Itališkas Prosecco, ar rečiau sutinkama Franciacorta, Ispaniška Cava, Prancūziškas Cremant, ar visų liaupsinamas Champagne. Turtinga patirtis palyginti visus kartu.

- Pažink vynuogę. Ta pati vynuogė skirtingame Pasaulio kampelyje atsiskleidžia kitaip. Sauvignon Blanc, Pinot Noir, Chardonnay, Riesling, Grenache, Syrah - pažinkite daugybę savo mylimos vynuogės veidų.

- Jūsų rūsio degustacija. Tai, ką sukaupėt per savo keliones, asmenines šventes, įsimintinus draugų susibūrimus - gali virsti į autentišką Jūsų asmeninės vynų kolekcijos degustaciją. Padėsiu Jums pilnai patirti kaupto turto skonius bei esmę. Kaina, laikas bei degustuojamų vynų skaičius derinamas asmeniškai.