Ryškios Kalėdos. Pradžia.

12/21/2020

Papasakosiu trumpą istoriją. Apie save. Arba, ką man davė 2020ieji.

Jie man davė tokias bangas, tokias aukštas, galingas..., kurios kartais aprimdavo, kaip ramus tyvuliuojantis upelis, o dar dažniau, taip įsismarkuodavo, lyg galingas vandenynas. Dažnai bijojau. Dar dažniau verkiau. Tada aprimdavau, šypsodavausi, o tada vėl už rankos vesdavausi ponią Paniką. Ji buvo tapusi mano geriausia drauge. Viskas todėl, kad išdrįsau. Išeiti. Daug kartų. Iš ten, kur man nebuvo gera. Nusprendžiau pailsėti ir pradėti. Iš naujo. Žinai, stebėti tai iš šono, arba skaityti romane, labai įdomu, taip jaudina. Bet išgyventi pačiai, labai skauda.

Šiandien. Aš vis dar bijau, ir net labai, bet ta baimė, man tapo kaip kutulis. Pakrebždenantis man šonkaulius, bet jis nebeužgožia mano aiškios vizijos. Ji tokia aiški, tokia ryški, kad nebevadinu jos svajone, o pradėjau ją šaukti - TIKSLU!

Žinot, ką padariau? Pradėjau veikti. Jau seniai. Labai labai mažais žingsneliais. Labai palengva. Tyliai. Su pralaimėjimais, su retkarčiais pasigirstačiu skepticizmu. Bet aiškiau, kaip niekada supratau. Kad niekas. NIEKAS. Nenugyvens mano gyvenimo už mane. Niekas man neduos. Neatneš. Aš niekada nebūsiu vadovėlinė. Niekada nebūsiu "teisinga", nors velniai rautų, man niekada ir nebuvo aišku, kas tai.

Ir aš atėjau į šiandieną. Į vieną iš mano pirmųjų žingsnių, savo tikslo link. Apie jį, tikrai papasakosiu, o žingsnius rodysiu.

Pirmasis. Keramika. O tiksliau - indai. Mano tinklaraštis OK, BUT FIRST BREAKFAST glaudžiai susijęs su indais. Todėl, pristatau Jums, savo, tobulai netobulus indus, kuriuos kūriau su DIDELE DIDELE meile ir rūpesčiu. Todėl labai noriu, kad jais džiaugtumeisi ir Tu. Tai pradžia. Lėta. Bet tikra.


Tad jei nori mano darbų - parašyk.

Ir. STAY TUNED FOR MORE.


O čia. RYŠKIOS KALĖDOS.

20 cm skermens keramikinės lėkštės.

4 vnt.

PARDUOTA