Pusryčiai su keturiomis žvakutėmis

01/26/2021

Mano OK, BUT FIRST BREAKFAST istorijai KETVERI ! Jaaaaaaiiiiiii.....atrodo tiek mažai, bet tuo pačiu ir daug, tik todėl, kad per ketverius metus gyvenimas vartėsi, kaip vaikas pasileidęs kūliais nuo kalno. 

Visų pirma, tai didelis ačiū sau. Už tai, kad kai ėjau "normos" gyvenimo keliu, sugebėjau nepaleisti savo aistros ir buvau pati sau defibriliatorius, vis atstatantis ir išlaikantis pulsą. Visiška tiesa. Pamenu, prieš daugiau nei metus, kai užėmiau kavinių tinklo regiono vadovės pareigas. Vasara. Aš nusikalus. Problemos darbe. Stoviu ir pilnom akim ašarų skundžiuosi kolegai, kad nebegaminu, nebefotografuoju maisto, nekuriu. Nespėju. Nes visada kur mane rasi, rasi ten, kur darant reikia atiduoti save visą ir dar pasiskolinus avansu iš ateities. Perdegiau. Stipriai. Bet niekada nepaleidau OK, But First Breakfast.

Mano idėjos pradžia buvo labai paprasta. Kai grįždavom namo pas mamą, aš su sese iš kitų miestų, rytas buvo vienintelė dienos dalis, kuri garantuodavo buvimą kartu, nes vėliau, juk tai "tas", tai "anas" vykdavo. Taip ir prasidėjo eksperimentai, fotografijos, maniakiškas indų pirkimas. Oi pamenu....pirmuosius darbus. Dabar juokas. Bet taip žavu. Kai iš spirgėjimo nori visko kuo daugiau parodyti, pagaminti, "sukrauti" į vieną darbą. Pamenu ir pirmųjų žiniasklaidos straipsnių "išėjimą" į eterį. Ir Rūtos iš TV laidos "Stilius" žinutę. Bendradarbiavimą su kūrėjais, įgyvendintas gražias idėjas, prasidėjusią užuomazgą pusryčių knygos link. Žinai, vis buvo, tokių skanių "ei darom", "ei, o gal draugaukim"....

Visas šis pasakojimas vyksta, vis dar tam vaikui verčiantis kūliais nuo kalno. 

Tada pirmasis drąsus, save nustebinęs, žingsnis išeiti iš darbo. Mėginimas keisti profilį. Stiprus nudegimas. Grįžimas vėl į savo profilį. Dar vienas aštrus nudegimas. Pauzė. Aš ją pasirinkau. Pradžioje bijojau. Per vidurį verkiau. Į pabaigą panikavau. O tada ramybė. Vidinė. 

Aš visada žinojau, kad noriu gyventi laimėje. Savo laimėje. Ne visuomenės suformuotoje. Ne senelių įsivaizduojamoje. Ne kaimynų aptariamoje. O savo laimėje. 

Ir mano laimė padiktavo. OK, BUT FIRST BREAKFAST. Tinklaraštis. Vystymas. Naujos idėjos. Amatas. Indų linijos startas. Brunch'ai. Šiandien esu čia. Už virvės laikau savo ryškią, išgludintą svajonę ir stipriai traukiu ją link savęs. Aš esu garantuota. Bus gerai. 

Viskas bus taip gerai, Tu tik būk su manim.