Pusės metų BRUNCH

10/04/2020

Skubame dalintis šios nuostabios dienos įvykiais. Pavargę, bet kupini įspūdžių ir geros nuotaikos norime Jums papasakoti apie šio ryto BRUCH'Ą, kurio metu šeima šventė pusės metų berniuko sukaktuves. Taip, šaunius pirmuosius šešis mėnesius taip pat reikia švęsti !


Oras kaip užsakytas, tačiau esant mažam vaikučiui, rinkomės ervę viduje. Tad šį kartą draugavome su DEKŪ studija Kaune. Tai nereali, jaukiai šeimos šventei ( ir ne tik) tinkama erdvė. Pasiruošimas vyko visą šeštadienio popietę, bei ankstų sekmadienio rytą. Bet BRUNCH'AS buvo nepakartojamas. Kupinas gerų emocijų, bei svarbiausia labai skanus.


Šeimos šventėje dalyvavo 6 žmonės ir mažasis. Vėlyviems pusryčiams pateikėme porcijuotus kišus su porais, vytintu kumpiu, balzaminiu kremu, feta, kepintu sėklų mišiniu, vyšniniais pomidoriukais ir gražgarstėmis. Šalia labai gardžiai gėrėsi naminis gazuotas, miško uogų limonadas. 

Šis BRUNCH'AS buvo papildytas mini saldymynų ir vieno kąsnio užkandžio staliuku. Čia buvo pateikta tortas karalius Napaleonas, kanelės bei "pops'ai". Taip pat vieno kąsnio duonos sumuštinukai su silke bei burokėliu ir skrudinti tuno rutuliukai. TAIP. Mes viską gaminome patys !


Jaukios pastelinės spalvos, sapnų gaudyklės, smilgos, nėrinai....saulės šešėliai šokantys per langą sukūrė tokią jaukią atmosferą, kad norėjosi čia praleisti kuo daugiau laiko. Kviečiame pasižvalgyti po jaukios šeimos šventės akimirkas.


Norime labai padėkoti DEKŪ studijai už šiltą priėmimą.

Maistas: OK, BUT FIRST BREAKFAST

Dekoras: OK, BUT FIRST BREAKFAST ir DEKŪ

Studija: DEKŪ

Nuotraukos: OK, BUT FIRST BREAKFAST