Neprašyti buhalteriai

03/16/2021

Apie tai, kaip žmonės nori būti buhalteriais kaimyno, nors tokio darbo skelbimo žmonija nėra regėjusi arba kaip patikinti tetą iš Zizėnų, jog jei prie darbo veiklos nėra žodžių: vadovas, daktaras ar teisininkas tu iš tiesų, tai nemiršti badu.
Tekstą turi aplenkti žmonės, kurie žiūri TV3 žinias ir bent kartą yra pasakę frazę:"bet aš net negeriu, o per TV Pagalbą net tokiam tėvui atleido".
Aš seniai supratau vieną dalyką. Nori gyventi gerai - dirbk.Taip pat, supratau, kad jei šiandien gauni 500 eu DU ir verki, kad Kristina važinėja su Lexus arba Tomas vakar grįžo iš Maldyvų - tai Tavo sumauta problema. Ar žinai kodėl? O todėl, kad pats nusprendei, kad esi vertas tik 500 eu.(Tema visiškai neliečia žmonių, turinčių ligas ir negalias). Tau neužtenka 500 eu ir pavydi? Tai aš tau turiu dar vieną naujieną. It's your problem again. Keisk. Savo mąstymą. Kaip ten sako, užsimanė kiaulaitė bananų žiemą. Tai nenorek jų. Įsivertink. Pagaliau. Ieškok kito darbo. Kalbėk su savo darbdaviu. Įrodyk, kad sugebi ir esi vertas. Kepk laisvalaikiu tortus ir pardavinėk, kalk medinius inkilus ir eik į muges. Mesk viską ir startuok iš naujo. Įgauk išsilavinimą.
Aš esu ta, kuri viską metė ir pradėjo iš naujo. Mane pykina nuo žmonių, kurie leidžia sau būti nekviestais buhalteriais. Tyliai kuždėtis. Aptarti. Bėdavoti. Dar viena naujiena iš manęs - nereikia. Nei man. Nei tam, kuris uždirba kelis tūkstančius per mėnesį Tavo sapalionių.Man niekada nebuvo kilusi mintis, verkti dėl to, kad va jie gali, o aš tai ne. Žinai kodėl? Nes aš dirbau, dirbu ir dirbsiu tam, kad išpildyčiau savo poreikius. Mano mama nuo vaikystės to mokė. Gal dėl to, kai norėjau pirmojo Brytney Spears plakato šeštadieniais rinkau obuolius Luksnėnuose, kai norėjau "Justė" žurnalo - savaitgaliais pardavinėjau L.Rytą turguje, o kai norėjau baigti aukštąjį-vasarą skyniau braškes Airijoj (taip, pati kalta, kad ne 100ukais egzus išlaikiau).Kai aš matau žmogų, tai matau jo akis. Nuotaiką. Jaučiu jį. Niekada nevertinu dėl statuso. Ir kol mes su Roku mintyse braižom svajonių namus ir rezgam bendro verslo gijas-dirbam!Pabaigai. Nežiūrėkit TV3 žinių. Nepletkinkit. Ravėkit savo daržus. Ir jei nori gyventi gerai - daryk kažką!