Mergvakario BRUNCH

09/28/2020

OK, BUT FIRST BREAKFAST svajonė džiuginti kitus skaniais pusryčiais, gera nuotaika ir sukurta puikia dienos pradžia. Mažais, bet labai drąsiais žingsniais einame į priekį. Norim papasakoti apie pirmąjį, gražaus rudenio rytą, kurį sukūrė OK, BUT FIRTS BREAKFAST. 


Mergvakaris. 6 merginos ir fotografė. Vilnius. Fotostudija. Šeštadienio rytas. OK, BUT FIRTS BREAKFAST rūpinosi pusryčių stalu, dekoracijomis, bei bendro vaizdo apipavidalinimu.

Meniu. Merginos pusryčiams ragavo TOAST'Ą su avokadu, prosciutto, putpelės kiaušiniais.  Viskas buvo pagardinta balzaminiu kremu, gražgarstėmis, skrudintomis saulėgrąžomis ir moliūgo sėkomis, vyšniniais pomidoriukais. 

Desertui - panna cotta su persikų tyre.


Stalą puošėme linine staltiese, smilgomis iš Lietuvos laukų, baltomis lėkštėmis. O medinė dekoracija - pagaminta pačių rankomis, tiksliau mano Roko rankomis, puošta negyvomis šakomis, kad suteiktų gyvybės ir pilnumo. Pakabintos rankų darbo kabančios dekoracijos suteikė jaukumo.


Kviečiu pasižvalgyti po gražaus mergvakario akimirkas, kurias užfiksavo @vaiva.v.photography. Džiaugiamės prisidėję prie gražaus ryto kūrimo. Gal nori ir Tu?