Gyvenam kartą

03/22/2021

Oi, tai, kad man patinka susipažinti su naujais žmonėmis, žino greičiausiai visi. Bet aš tokį trumpą reziumė bandysiu nupiešti.Aš alergiška tuštumui. Bet tokiam, kai žmonėms svarbu kas daugiau, kas brangiau, kas šleivai kojas eidamas deda, blogą profesiją pasirinko, iš kur pinigų gavo kelionei, neduok Dieve įkėlė aštresnę frazę į soc.tinklus.Ne, nemanyk, kad aš nešneku apie nagų lako spalvas ar nepapletkinu apie celebrity life. Oi tai taip.
Bet šis susitikimas man įsiminė. Taip, prisidėjo ir tai, kad Justina pirmas "naujas" žmogus po karantino. Atrodo aš tokia ištroškus buvau sklandžių minčių dėliojimo, naujos pažinties skonio ir svarbiausia - labai gero, gilaus pokalbio. Mes buvome susitikę vos valandą, bet man rodos radom tokių gerų bendrų taškų, kad abiejų mintys vijo viena kitą. Abi sutarėm, kad gyvenam kartą. Kad gyventi yra faina, bet nešvaistant jo standartams. Kad gyventi reikia įdomiai, žinoma, šalia kaupiant pensiją ir mokant komunalinius. Kad yra žmonių, kurie bijo, bet negavę sukrėtimų, nežengia žingsnio. Neduok Dieve tie sukrėtimai, kaip mūsų.
Oi tai. Gyvenkim. Nes ar Tu žinai, kad gyvenimų daugiau tai neturi. Planetų taip pat negali keisti. O kai Tau 30, tai tik vieną kartą. Tad, jei nori - tai gali!
Beje. Mes susitikome Žinių radijas rubrikoje "Sotūs ir laimingi" pakalbėti apie OK, BUT FIRST BREAKFAST tinklaraštį ir mano veiklą. Greit galėsit išgirsti ir Jūs.