BRUNCH idėjų katalogas

10/13/2020

OK, But First Breakfast atveria širdį.

Kai man sako, - wow, kiek tu turi idėjų. Tu sėkmingai ieškai savęs. Gražu, tai ką darai. Šaunuolė. Tu įdomi..... Aš niekada nemokėjau suprasti, ar žmonės rimtai taip galvoja? Ar teisingu adresu išsiuntė žinutę? Nes visada maniau, kad visi taip sugeba, o aš tik dar viena.

....................

Tai žinot, kadangi žengiau didelį žingsnį, prarasdama "normos" statusą visuomenėje ir panorau ieškoti savęs, papasakosiu savo svajonę!

....................

Ji žemiška. Bet ypatinga. Man. Ir gali būti Tau. Mano svajonė turėti nuosavą studiją. Kurioje atkeliavęs Tu su draugais, skaniai papusryčiausi ir šiltai praleisi laiką. Ir dar. Įsigysi mano rankų darbo lėkštes! Žemiška.

....................

Bet viskas turi pradžią. Tad pristatau Jums savo BRUNCH'Ų arba tiesiog, vėlyvųjų pusryčių idėją. Paprasta. Tu sugalvoji progą. Nori ją švęsti prie vėlyvųjų pusryčių stalo. Parašai man. OK, But First Breakfast išpildo.

...................

Pasižvalgyk. Ir sukurkime Tau prisiminimus!


Visos sąlygos parašytos kataloge. Tu sugalvoji progą švęsti. Parašai mums. Ok, But First Breakfast suruoš individualius vėlyvuosius pusryčius. Erdvė, maistas, laikas, vizja - viskas derinama ir šlifuojama kartu.


https://issuu.com/okbutfirstbreakfast/docs/template1